بلاگ

پنج استراتژی اساسی یادگیری آنلاین

social-media-strategy
راهکارهای یادگیری

پنج استراتژی اساسی یادگیری آنلاین

محیط یادگیری آنلاین ممکن است برای دانش آموزانی که سعی نکرده اند آن را ارعاب کند. اما به گفته دکتر جنیفر باخنر ، مدیر کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل دولت و گواهی در تجزیه و تحلیل دولت ، یادگیری آنلاین تفاوت چندانی با کلاس ندارد.

با استفاده از چند استراتژی اساسی ، هر دانش آموز می تواند نه تنها برای موفقیت یاد بگیرد بلکه در محیط یادگیری آنلاین شکوفا شود.

پنج استراتژی برتر برای موفقیت در یادگیری آنلاین:

۱- بلوک های ثابت زمان را به کلاس اختصاص دهید

دوره های آنلاین اغلب برای دانشجویان جذاب است زیرا انعطاف پذیری را ارائه می دهند ، به خصوص برای کسانی که مسئولیت های حرفه ای یا شخصی طلب دارند. با این وجود ، این انعطاف پذیری می تواند دانش آموزان را به دردسر بیاندازد. این می تواند دانش آموزان را وسوسه انگیز کند که کار خود را از طریق مطالب درسی به تاخیر بیاندازند ، فکر می کنند که بعداً در هفته پیدا می کنند.

۲- مرتباً با استاد ارتباط برقرار کنید

افتتاح و استفاده از این خطوط ارتباطی هم در طول دوره و هم در طول دوره برای شما سودمند خواهد بود. در طول دوره ، مهم است که در صورت عدم قطعیت مطالب یا تکالیف سؤال کنید و در مورد تکالیف بزرگتر مانند مقالات پژوهشی بحث کنید. از نحوه ارتباطی که مربی ترجیح می دهد استفاده کنید (به عنوان مثال ایمیل ، اسکایپ ، تلفن) اما از این مکالمات کوتاه نشوید.

۳- با همکلاسی های خود درارتباط باشید

پست های بحث و گفتگو خود را محدود به پاسخگویی به پیام های ارسال شده توسط مربی نکنید. بینش و سوالات خود را به بحث اضافه کنید. من همیشه وقتی دانش آموزان می نویسند که یک مقاله خبری یا نشریه علمی مرتبط با آنها ارسال می شود ، قدردانی می کنم. این کمک ها به دانشجویان دیگر کمک می کند تا مطالب درسی را با دنیای واقعی و سایر حوزه های مطالعه مرتبط کنند.

۴- کار خود را زود شروع کنید

در یک کلاس آنلاین ، به ویژه برای دانشجویان دوره اول ، ممکن است مشکلات فنی برطرف شود. خطر این مشکلات را در نظر بگیرید و به خودتان فرصت دهید تا با نرم افزار و سخت افزار جدید سازگار شوید. علاوه بر این ، به معلمان خود زمان معقول و منطقی اختصاص دهید تا به سوالات خود پاسخ دهند. در یک کلاس آنلاین ، تبادل ایمیل یا ترتیب مکالمات تلفنی به زمان نیاز دارد. خلاصه ، انتظار داشته باشید که هنگام اتمام کار با موانعی روبرو شوید و برای غلبه بر آنها زمان خود را بگذارید.

۵- به یاد داشته باشید که کلاسهای آنلاین بسیار متفاوت هستند

درست مانند کلاس های روی زمین ، روش های زیادی برای طراحی کلاس آنلاین وجود دارد. پیشنهادات دوره تحقیق قبل از زمان برای تعیین اینکه آیا مربی ، ساختار و مواد مناسب برای شما هستند یا خیر. بعنوان مثال ، برخی از کلاس های آنلاین ، بیشتر به تابلوهای بحث و گفتگو تکیه می کنند تا یادگیری شما بیشتر شود ، در حالی که برخی دیگر از پروژه های گروهی ، مقالات نوشته شده به صورت جداگانه یا مجموعه های مشارکتی استفاده بیشتری می کنند.

منبع: advanced.jhu.edu

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *