ویدیوهای وبینار آنلاین طراحی داخلی (آغاز تا پایان یک پروژه طراحی داخلی در شهر آمستردام)

وبینار طراحی داخلی سروین بیات

ویدیوهای وبینار آنلاین طراحی داخلی (آغاز تا پایان یک پروژه طراحی داخلی در شهر آمستردام)

تعداد جلسات

۳ جلسه ۲ ساعته

مدرس

سروین بیات

توضیحات وبینار

همه ما به این مسئله آگاه هستیم که این روزها، طراحی داخلی و زیبایی محیط اطرافمان نقش بزرگی در زندگی روزمره و آرامش و بازدهی محیط کارمان دارد.

در این دوره طراحی داخلی که در سه روز متوالی (سه ویدیو مجزا) و به صورت فشرده برگزار می شود، به طور ریشه ای با مباحث مربوط به طراحی داخلی آشنا می شویم و یاد می گیریم چطور می توانیم به بهترین شکل به این رشته تسلط داشته باشیم.

در روز اول (ویدیو اول) بعد از آشنایی با مباحث پایه ای طراحی داخلی، به این موضوع می پردازیم که چطور می توانیم به عنوان یک شغلی اصلی وارد این حرفه شویم و تکنیک ها و فنون بیزنسی روز دنیا (آمریکا و اروپا) را با هم بررسی خواهیم کرد و با بسیاری از راز و رمزهای طراحی داخلی در اکثر بیزینس های روز دنیا آشنا خواهیم شد.

در روز دوم (ویدیو دوم) به بررسی قانون اصلی در طراحی داخلی یعنی “رنگ شناسی” می پردازیم و تمرکز اصلی ما روی مباحث اسکیس داخلی، پرسپکتیو، درست کردن بورد طراحی، فضابندی و پیدا کردن منابع الهام بخش برای طراحی داخلی خواهد بود، که در نهایت روی یک پروژه واقعی در شهر آمستردام هلند کار خواهیم کرد تا تکنیک هایی را که یاد گرفتیم اجرا کنیم.

روز سوم (ویدیو سوم) که در واقع مهمترین روز است به مبحث روانشناسی در طراحی می پردازیم و به کمک تمرینات فکری که با هم انجام خواهیم داد تلاش می کنیم تا از دست و منطق و ریاضی ذهنمان یک طراح خلاق و هنرمند بسازیم.

قطعا این کار مستلزم تمرین زیاد، مدیتیشن و بازی های زیادی است که با هم انجام خواهیم داد.

فراموش نکنید که نوع زندگی، رفتار و عادت های ما نقش زیادی در شکل گیری ما به عنوان یک طراح داخلی دارد.  .

درباره مدرس:

سروین بیات متولد تهران است که دوران نوجوانی اش را در واشنگتن امریکا گذرانده است و فارغ التحصیل رشته طراحی داخلی از واشنگتن دی سی و دارای مدرک فنگشویی از موسسه هنر نیویورک است.

سروین با شرکت های معتبری مثل “Ethan Allen” و “Pottery Barn” تجربه همکاری دارد و بعد از زندگی در ۴ قاره و ۶ کشور و بیش از ۱۰ شهر از جمله واشنگتن، لندن، سیدنی و آمستردام هم اکنون در اروپا زندگی می کند.

سروین با فشن و انواع آن در فرهنگ های مختلف آشنایی دارد و هدفش این است که مشتری هایش در فضاهای تازه طراحی شده خودشان احساس آرامش کنند.

سرفصل های دوره:

مدت زمان باقی مانده تا شروع وبینار آنلاین

برنامه زمانی

تعداد جلسات

19:00 - 21:00
جلسه اول
29 خرداد 1399
19:00 - 21:00
جلسه دوم
30 خرداد 1399
19:00 - 21:00
جلسه سوم
31 خرداد 1399

تاریخ وبینار

۲۹ - ۳۱ خرداد ۱۳۹۹
برگزار شده

مدت زمان وبینار

19:00 - 21:00

قیمت دوره

بدون گواهینامه 950،000

محل برگزاری

آنلاین (وبسایت ایسمینار)
دسته بندی

مدرس

  • سروین بیات
    سروین بیات
    فارغ التحصیل از واشنگتن دی سی و طراح در آمستردام هلند

    سروین بیات متولد تهران است که دوران نوجوانی اش را در واشنگتن امریکا گذرانده است و فارغ التحصیل رشته طراحی داخلی از واشنگتن دی سی و دارای مدرک فنگشویی از موسسه هنر نیویورک است. سروین با شرکت های معتبری مثل “Ethan Allen” و “Pottery Barn” تجربه همکاری دارد و بعد از زندگی در 4 قاره و 6 کشور و بیش از 10 شهر از جمله واشنگتن، لندن، سیدنی و آمستردام هم اکنون در اروپا زندگی می کند. سروین با فشن و انواع آن در فرهنگ های مختلف آشنایی دارد و هدفش این است که مشتری هایش در فضاهای تازه طراحی شده خودشان احساس آرامش کنند.