وبینار آنلاین ۴ روزه خلاقیت در طراحی لباس با مرجان کشاورز (طراح لباس هنرمندان و بازیگران، طراح برتر جشنواره بین المللی مد و لباس فجر و داور جشـنـواره بیـن الـمللی مد و لباس)

وبینار خلاقیت در طراحی لباس با مرجان کشاورز

وبینار آنلاین ۴ روزه خلاقیت در طراحی لباس با مرجان کشاورز (طراح لباس هنرمندان و بازیگران، طراح برتر جشنواره بین المللی مد و لباس فجر و داور جشـنـواره بیـن الـمللی مد و لباس)

تعداد جلسات

۴ جلسه ۲ ساعته

مدرس

مرجان کشاورز

توضیحات وبینار

وبینار آنلاین خلاقیت در طراحی لباس با مرجان کشاورز طراح لباس هنرمندان و بازیگران که بیش از ۳۰ سال در این زمینه به صورت حرفه ای فعالیت می کند و در سال ۱۳۹۳ هم به عنوان طراح برتر ایران از سوی جشنواره بین المللی مد و لباس فجر معرفی شده است یکی از بهترین دوره هایی است که علاقمندان به فشن و طراحی لباس می توانند بگذرانند.

در این وبینار ۴ روزه که در ۴ جلسه ۲ ساعته و به صورت آنلاین برگزار می شود، به کمک مرجان کشاورز با مباحث ایده پردازی، رنگ شناسی، اصول انتخاب پارچه، الگو و فرم سازی آشنا می شوید. 

در صورت تهیه “بلیط دوره همراه با مدرک”، به شما گواهی معتبر شرکت در دوره با تاییدیه آکادمی یونیتک اعطا می شود.

درباره مدرس:

مرجان کشاورز طراح لباس هنرمندان و بازیگران است که بیش از ۳۰ سال در این زمینه به صورت حرفه ای فعالیت می کند و در سال ۱۳۹۳ به عنوان طراح برتر ایران از سوی جشنواره بین المللی مد و لباس فجر معرفی شد و در پی آن، چندین دوره داور جشـنـواره بیـن الـمللی مد و لباس بوده است.

در سال ۱۳۹۲ و ۱۳۹۳ هم به دریافت تقدیرنامه بانوی کارآفرین، در نمایشگاه نقش آفرینی و توسعه پایدار از طرف وزارت صنایع و معادن مفتخر شد.

مرجان کشاورز برای هنرمندان بسیاری عرصه تلویزیون، سینما و موسیقی طراحی لباس انجام داده است که از جمله آن می توان به طراحی لباس برای شوالیه آواز ایران استاد شهرام ناظری اشاره کرد.

در سال ۲۰۱۸ از طرف برنامه استایلیست های زن خاورمیانه در کانال یک تلویزیون ایتالیا، به عنوان استایلیست برتر انتخاب شد.

علاقه اش به مرمت اشیای باستانی از جمله کاشی های قدیمی، باعث شد این نقش های قدیمی را با طراحی و برش های مدرن تلفیق کند و نتیجه آن ایجاد سبکی است که در آن، از سوزن دوزی و نقاشی روی لباس، تکه دوزی و تکنیک های مختلف در طراحی های امروزی استفاده شده است تا بتواند اصالت را انتقال دهد.

سرفصل های دوره:

مدت زمان باقی مانده تا شروع وبینار آنلاین

برنامه زمانی

تعداد جلسات

21:00 - 19:00
جلسه اول
22 آذر 1399
21:00 - 19:00
جلسه دوم
23 آذر 1399
21:00 - 19:00
جلسه سوم
24 آذر 1399
21:00 - 19:00
جلسه چهارم
25 آذر 1399

تاریخ وبینار

۲۲ - ۲۵ آذر ۱۳۹۹
برگزار شده

مدت زمان وبینار

19:00 - 21:00

قیمت دوره

بدون گواهینامه 850،000، با گواهینامه 1،230،000 تومان

محل برگزاری

آنلاین (وبسایت ایسمینار)
آکادمی یونیتک

موسسه صادر کننده مدرک

آکادمی یونیتک

مدرس

  • مرجان کشاورز
    مرجان کشاورز
    طراح لباس

    مرجان کشاورز طراح لباس هنرمندان و بازیگران است که بیش از 30 سال در این زمینه به صورت حرفه ای فعالیت می کند و در سال 1393 به عنوان طراح برتر ایران از سوی جشنواره بین المللی مد و لباس فجر معرفی شد و در پی آن، چندین دوره داور جشـنـواره بیـن الـمللی مد و لباس بوده است.