ویدیوهای وبینار آنلاین تجربه خلاق ادبیات با استاد محمود دولت آبادی

وبینار محمود دولت آبادی

ویدیوهای وبینار آنلاین تجربه خلاق ادبیات با استاد محمود دولت آبادی

تعداد جلسات

۳ جلسه ۲ ساعته

مدرس

محمود دولت آبادی

توضیحات وبینار

وبینار آنلاین تجربه خلاق ادبیات با استاد محمود دولت آبادی (نویسنده، نمایشنامه‌نویس،دارنده نشان شوالیه هنر و ادب فرانسه ۲۰۱۴ و خالق حجیم‌ترین رمان فارسی “کلیدر”) یکی از بهترین دوره هایی است که علاقمندان به نویسندگی و نمایشنامه نویسی می توانند در آن شرکت کنند. لازم به ذکر است که این اولین دوره آنلاین با حضور استاد محمود دولت آبادی است که با همکاری کمیسیون ملی یونسکو برگزار می گردد.

در این وبینار ۳ روزه که در ۳ جلسه ۲ ساعته و به صورت آنلاین برگزار می شود، به کمک استاد دولت آبادی یاد خواهید گرفت که توانایی های خود را در نویسندگی کشف کنید و آن را به طور اصولی و در جهت یادگیری و افزایش خلاقیت، پرورش دهید.

درباره مدرس:

محمود دولت‌آبادی نمایشنامه‌نویس، دارنده نشان شوالیه هنر و ادب فرانسه ۲۰۱۴ و خالق حجیم‌ترین رمان فارسی “کلیدر” است.

آثار دولت‌آبادی بارها تجدید چاپ و به زبان‌های مختلف دنیا ترجمه شده است و از دولت فرانسه موفق به دریافت نشان “شوالیهٔ هنر و ادب” شده است.

محمود دولت‌آبادی با رویکرد تازه به مسائل روستایی، تصویری هنرمندانه از روستانشینان ایرانی در یک مرحلهٔ گذار بوجود می‌آورد. ارزش‌های ادبی و اجتماعی آثار دولت‌آبادی سهم قابل ‌توجهی در تکامل رمان ایرانی ایفا می‌کند.

او بیش از آن‌که به ایجاد اتمسفر داستان اهمیت دهد شرح ماجرا و روان‌شناسی شخصیت‌ها را مهم می‌شمارد. توجه به رابطهٔ فرد و نیروهای اجتماعی و موقعیت‌هایی که در شکل‌بخشیدن به شخصیت فرد و تغییر مسیر زندگی او تأثیر دارند جنبهٔ رئالیستی و تاریخی آثارش را تقویت می‌کند.

داستان‌های ته شب،‌ ادبار،‌ پای گلدستهٔ امامزاده شعیب، بند،‌ هجرت سلیمان،‌ سایه‌های خسته، بیابانی و مرد مهم‌ترین داستان‌های کوتاه او و داستان‌های سفر، آوسنهٔ بابا سبحان، گاواره‌بان، باشبیرو، از خم چمبر و عقیل عقیل از داستان‌های بلند اوست.

بعضی از جوایز و افتخارات استاد محمود دولت آبادی:

بعضی از داستان ها و آثار ادبی استاد محمود دولت آبادی:

سرفصل های دوره:

مدت زمان باقی مانده تا شروع وبینار آنلاین

برنامه زمانی

تعداد جلسات

19:00 - 21:00
جلسه اول
11 مرداد 1399
19:00 - 21:00
جلسه دوم
12 مرداد 1399
19:00 - 21:00
جلسه سوم
13 مرداد 1399
برچسب ها:

تاریخ وبینار

۱۱ - ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
برگزار شده

مدت زمان وبینار

19:00 - 21:00

قیمت دوره

980,000 تومان

محل برگزاری

آنلاین (وبسایت ایسمینار)
دسته بندی

مدرس