ویدیوهای وبینار آنلاین درباره ظهور کارگردانی با دکتر علی رفیعی (کارگردان تئاتر و سینما، دارنده دکترای تئاتر از دانشگاه سوربن فرانسه)

دوره درباره ظهور کارگردانی علی رفیعی

ویدیوهای وبینار آنلاین درباره ظهور کارگردانی با دکتر علی رفیعی (کارگردان تئاتر و سینما، دارنده دکترای تئاتر از دانشگاه سوربن فرانسه)

تعداد جلسات

۴ جلسه ۲ ساعته

مدرس

دکتر علی رفیعی

توضیحات وبینار

وبینار آنلاین درباره کارگردانی با دکتر علی رفیعی (کارگردان تئاتر و سینما، طراح صحنه و لباس، نویسنده، دارنده دکترای تئاتر از دانشگاه سوربن فرانسه) یکی از بهترین دوره هایی است که علاقمندان به کارگردانی و طراحی صحنه می توانند در آن شرکت کنند.

در این وبینار سه روزه که در سه جلسه ۲ ساعته و به صورت آنلاین برگزار می شود، به کمک استاد دکتر علی رفیعی یاد خواهید گرفت که توانایی های خود را در کارگردانی کشف کنید.

درباره مدرس:

دکتر علی رفیعی نویسنده، مترجم، طراح صحنه و لباس و کارگردان تئاتر و سینما، دارای دیپلم عالی کارگردانی از دانشگاه بین‌المللی تئاتر فرانسه و دیپلم بازیگری از مدرسه‌ شارل دولن فرانسه، فارغ‌التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد جامعه‌شناسی و کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای تئاتر از دانشگاه سوربن فرانسه (۱۹۷۴) است.

بازی در فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی فرانسه و انگلیس، تدریس در دانشگاه تهران و ریاست دانشکده‌ی هنرهای دراماتیک و تئاتر شهر، بخشی از سوابق اوست.

علی‌رغم اختلاف نظرهای معمول و موجود در جامعه‌ هنری، در این نکته که در حال حاضر ایشان برجسته‌ترین کارگردان تئاتر ایران هستند، همگی اتفاق‌نظر دارند، کارگردانی که با خلق تصاویری زیبا، موجز و استیلیزه تئاتر روز و معاصر دنیا را به ایران آورد و شاید تنها کسی که خاطره‌ی نمایش‌هایش، تصاویر است، نه قصه و دیالوگ و بازی.

 

بعضی از کارهای هنری دکتر علی رفیعی:

سرفصل های دوره:

مدت زمان باقی مانده تا شروع وبینار آنلاین

برنامه زمانی

تعداد جلسات

19:00 - 21:00
جلسه اول
19 مهر 1399
19:00 - 21:00
جلسه دوم
20 مهر 1399
19:00 - 21:00
جلسه سوم
21 مهر 1399
19:00 - 21:0
جلسه چهارم
22 مهر 1399

تاریخ وبینار

۲۷ - ۳۰ مهر ۱۳۹۹
برگزار شده

مدت زمان وبینار

19:00 - 21:00

قیمت دوره

بدون گواهینامه 610،000

محل برگزاری

آنلاین (وبسایت ایسمینار)
دسته بندی

مدرس

  • دکتر علی رفیعی
    دکتر علی رفیعی
    کارگردان تئاتر و سینما، طراح صحنه و لباس

    دکتر علی رفیعی نویسنده، مترجم، طراح صحنه و لباس و کارگردان تئاتر و سینما، دارای ديپلم عالی كارگردانی از دانشگاه بين‌المللی تئاتر فرانسه و ديپلم بازيگری از مدرسه‌ شارل دولن فرانسه، فارغ‌التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد جامعه‌شناسی و کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای تئاتر از دانشگاه سوربن فرانسه (1974) است.